BIOENERGETINIS GYDYMAS

                                                             

                                                        Parapsichologija - Posts | Facebook
BIOENERGETIKAS – PARAPSICHOLOGAS – PSICHOLOGAS ( INDIGO ) Vidmantas Grinčiukas !
Tel. +370 61719177

Bioenergetinis gydymas ! KONSULTACIJOS Parapsichologijos – Psichologijos klausimais !

Padedu žmonėms atrasti pilnavertį gyvenimą, konsultuoju iškilusių problemų klausimais ir gydau nuo įvairių ligų, tuo pačiu ir nuo vėžio ! Gydau per atstumą, bei tiesioginiu kontaktu. GYDANT per atstumą : - Reikalinga paciento foto nuotrauka !

Vidmantas Grinčiukas : KRISTOLOGAS – INDIGO ŽMOGUS – PARAPSICHOLOGAS – PSICHOLOGAS BIOENERGETIKAS ( Ekstrasensas) ... Gimęs 1969.08.17 (Panevėžys) ...

Galiu išgydyti bet kokią ligą ir sugražinti žmogui gyvenimo DŽIAUGSMĄ ir LAIMĘ !


Pasirašo : Bioenergetikas INDIGO - Vidmantas -

Mano gydymo metodas yra net nepanašus į kitų bioenergetikų gydymą, tai visai kitokios daug aukštesnės sąmonės metodas, aš visai kitaip dirbu su žmonėmis nei standartiniai Bioenergetikai ir parapsichologai, nes pats esu ne žmogus o DIEVAS ! Pas mane parapsichologija yra ne žmogiška o DIEVIŠKA, kuri nuo standartinės parapsichologijos skiriasi apie 200 kartų virš sąmone ir sąmoningumu ! Aš tik naudoju žodį "parapsichologija", nes nėra kitaip kaip įvardinti mano mokslo. Ir BIOENERGETIKA yra visai kitokio pagrindo ir metodo ... Aš tiesiogiai sąveikauju su DIEVU BEMATERIJA ir darau įvairiausius stebuklus, jausdamas kitų žmonių ENERGETINĮ - BIOENERGETINĮ PASAULĮ.

Pastaba : Už mano suteiktas paslaugas piniginės atsiskaitymo formos nėra, tai reiškia aš neprašau pinigų ! ... Kiekvienas žmogus atsiskaito pagal savo sąžinę, matydamas, kiek aš jam padėjau, ir perveda pinigėlius į

sąskaitą : LT317182800442724077

Pagarbiai : Vidmantas

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !