DVIDEŠIM PIRMAS AMŽIUS

DIEVAS ABSOLIUTAS !

21 AMŽIUS :                                       
Sintaksinis laikas – Lietuvių kalba ir literatūra

21 Amžius yra VANDENIO ERA pagal ASTROLOGUS, tai reiškia, - darnos ir santarvės, bei meilės amžius pagrįstas INDIGO ŽMONIŲ pasaulėžiūra. Kadangi neseniai jis prasidėjo, tai Pasaulyje dar tebeegzistuoja 20 amžiaus liekanos – žuvų amžiaus liekanos. Su laiku žmonija evoliucionuoja ir įgauna vis aukštesnį sąmoningumą. Pasaulyje greitai vystosi technologijos ir su jomis žmonių sąmonė.

21 amžius yra naujos EROS amžius ir jis ypatingas tuo, kad žmonijos evoliucija vystosi, nors ir lėtai, bet vystosi. Pasaulyje daugėja INDIGO žmonių, kurie keičia visą senų žmonių atgyvenusią pasaulėžiūrą. Jei ir toliau daugės INDIGO GENIJŲ, tai jie performuos visą žmonijos mastymą į teigiamas ir teisingas, bei pozityvias sritis.

Pagarbiai : INDIGO Vidmantas


DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !